کلاس‌های فوق برنامه زبان‌های خارجی

تاریخ ایجاد : 1399/08/20

یادگیری زبان دوم و حتی سوم مهارتی است که نقش چشمگیری در آینده تحصیلی و شغلی فرزندان شما دارد.

رویکرد ما در دپارتمان زبان‌های خارجی مجموعه مدارس واله، کسب این مهارت به‌ طورموثراست؛ به گونه ای که زبان‌آموزان توانایی ورود به جامعه بین المللی را داشته باشند و بتوانند هم در زمینه تحصیلات آکادمیک و هم تعامل‌های شغلی- اجتماعی از این مهارت بهره ببرند. این امر مستلزم آموزش‌های مستمر آکادمیک و همچنین آموزش با اهداف ویژه است.

لذا در دپارتمان زبان‌های خارجی مجموعه مدارس واله در کنار آموزش‌های آکادمیک هفتگی، در جهت تثبیت یادگیری و افزودن دانش تخصصی زبانی کلاس‌های فوق برنامه زبان با اهداف ویژه برگزار می گردد.

مجموعه کلاس‌های مهارت‌ورزی و یادگیری زبان انگلیسی:

نقاشی و کاردستی

آشپزی

در این مجموعه از کلاس‌ها که شامل آموزش نقاشی ،کاردستی و آشپزی می‌باشد، زبان‌آموزان مجموعه‌ای از ساختارها، لغات و افعال انگلیسی را در کناردست ورزی و فعالیت‌های مفرح آموزشی فرا می‌گیرند. این مجموعه از کلاس‌ها برای دوره ابتدایی طراحی شده است. هر دوره شامل 4 جلسه ۷۵ دقیقه‌ای می‌باشد و به‌صورت یک جلسه در هفته تشکیل می‌گردد.

مجموعه کلاس‌های ESP (یادگیری زبان انگلیسی با اهداف ویژه):

آموزش ریاضی و علوم به زبان انگلیسی

این کلاس‌ها که برای دوره ابتدایی و متوسطه طراحی شده است را به عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند و یا دانش‌آموزانی که درصدد کسب دامنه لغات تخصصی آکادمیک هستند توصیه می‌کنیم. آموزش ریاضی و علوم در این کلاس‌ها از پایه آغاز می‌شود.  هر دوره شامل ۸ جلسه ۷۵ دقیقه‌ای می‌باشد و به‌صورت یک جلسه در هفته تشکیل می‌گردد.

مجموعه کلاس‌های آموزش زبان سوم (آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی):

این کلاس‌ها توسط مدرسین مجرب و مسلط به زبان‌های آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی با مدارک معتبر بین‌المللی برگزار می‌گردد. هر دوره شامل 12 جلسه ۹۰ دقیقه‌ای می‌باشد و به‌صورت ۲ جلسه در هفته تشکیل می‌گردد.

کلاس‌های بحث آزاد با مدرس Native:

این کلاس‌ها برای دانش‌آموزان و اولیایی که حداقل در سطح متوسط مهارت کلامی (Speaking) زبان انگلیسی هستند و قصد بهبود این مهارت را دارند طراحی شده است. مدرس این کلاس speaker native می‌باشد. هر دوره شامل ۸ جلسه ۷۵ دقیقه‌ای می‌باشد و به‌صورت یک جلسه در هفته تشکیل می‌گردد.

کارگاه‌های آموزشی IELTS:

این کارگاه‌ها بر پایه ۴ مهارت اصلی یادگیری زبان انگلیسی speaking)، writing، reading و listening)  طراحی شده است. تدریس در این کارگاه‌ها توسط مدرسین و ممتحنین مجرب آیلتس با مدارک بین المللی صورت می‌پذیرد. هر دوره شامل ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای می‌باشد و به‌صورت دو جلسه در هفته تشکیل می‌گردد.

آموزش زبان انگلیسی ویژه اولیا:

در این کلاس‌ها آموزش آکادمیک زبان انگلیسی و آموزش مبتنی بر نیاز اولیای گرامی (با محوریت مکالمه و دستور زبان و انگلیسی در سفر) صورت می‌پذیرد. هر دوره شامل ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای می‌باشد و به‌صورت دو جلسه در هفته تشکیل می‌گردد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی فرهنگی واله است.