پیش ثبت نام مدارس واله

سال تحصیلی " 99-1398 "

لطفا تمامی موارد خواسته شده را با دقت تکمیل نمایید.

انتخاب مدرسه

اطلاعات فردی

تحصیلی

آدرس و تماس

ثبت

بخش ۱ از ۵ انتخاب مدرسه

 

شيوه­‌نامه‌ی ثبت‌نام

دبستان­‌های­ دخترانه و  پسرانه

 کلیه‌­ی شعب تهران

ورودی سال تحصیلی 98-1397

 

دبستان­­­‌های دخترانه و پسرانه واله در نظر دارد از بین دانش‌آموزان مستعد و سرآمد ورود به پایه‌های اوّل تا ششم دبستان تعداد محدودی را که حائز شرایط هستند از طریق مصاحبه / اردوهای آموزشی و ثبت­نام در سایت اینترنتی valeh.ir برای سال تحصیلی جدید، جهت تحصیل در این مدارس ثبت­نام نماید.

* توجه: دانش‌­آموزانی که در دبستان‌­های واله­ تحصیل می‌­کنند، برای ثبت­‌نام در پایه­‌ی بالاتر (برای ورود به  پایه­‌های دوم تا ششم) نیازی به ثبت­‌نام در سایت اینترنتی ندارند.  شورای آموزشی انضباطی مدرسه پس از بررسی وضعیت دانش­‌آموز و درصورت احراز شرایط لازم، جهت ثبت­‌نام قطعی از طریق دعوت­نامه کتبی با ولی دانش­‌آموز هماهنگ خواهد کرد. ولی دانش­‌آموز موظف است در زمان تعیین‌­شده نسبت به انجام تعهدات مالی اقدام نماید در غیر این­ صورت انصراف از ثبت‌­نام تلقی شده و مدرسه مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1. شرایط دانش‌­آموزان

الف) دانش‌­آموزان باید معلولیت شنوایی، گفتاری، بینایی و حرکتی نداشته باشند.

ب) تابعیّت و ملیّت ایرانی داشته باشند.

ج) کسب بالاترین سطح در طرح ارزشیابی توصیفی در تمام دروس­(خیلی خوب) در نوبت اول سال تحصیلی جاری (برای تمامی پایه­‌ها) و در پایه­ی تحصیلی سال گذشته (برای دانش­آموزان ورود به پایه­ی دوم تا ششم دبستان)

د) محل سکونت دانش­‌آموز باید در محدوده‌­ی مدرسه انتخابی باشد.

 

 1.  مدارك مورد نياز جهت شرکت در جلسه­‌ی مصاحبه(ردیف­های «ب» تا «ه» هنگام مصاحبه ازاولیای دانش‌­آموز دریافت و ملاحظه می‌شود.)

الف) دو قطعه عكس 4×3

ب) اصل كارنامه‌‌ی نوبت اوّل سال تحصیلی جاری (برای دانش‌آموزان ورود به پایه دوم تا ششم دبستان)

ج) اصل شناسنامه­‌ی دانش­‌آموز

د) اصل شناسنامه‌­ی پدر و مادر دانش‌­آموز

ه) اصل کارت ملی پدر و مادر دانش‌­آموز

تذکر: مصاحبه با دانش­آموز و اولیای ایشان بدون ارائه­ی مدارک فوق انجام نخواهد شد.

 

 1.  نحوه‌ي ثبت‌نام در  مصاحبه

ثبت‌نام جهت مصاحبه­­‌ی حضوری، از طريق سايت اينترنتی valeh.ir مراجعه به قسمت دبستان با توجه جنسیت و شعبه موردنظر انجام می‌شود. پس از انجام كامل مراحل ثبت‌نام، تأییدیه آن به یکی از شماره تلفن­‌های همراه ثبت­‌شده در سایت، ارسال خواهد شد.

تبصره: تكميل فرم ثبت نام در سايت می بايست كامل و دقيق انجام شود. بخصوص در قسمت شغل پدر و مادر، استفاده ازكلمات كلی مانند: كارمند، آزاد و ... پرهيز شود. بدیهی است دبستان­‌های واله، از دانش‌­آموزانی که اطلاعات آن­ها به صورت کامل پر نشده باشد، برای مصاحبه دعوت نخواهد کرد و مسئولیتی در این مورد ندارد.

 1.  زمان ثبت‌نام برای مصاحبه

زمان ثبت‌­نام مطابق آیین‌­نامه مجموعه مدارس غیردولتی واله، از اول اسفندماه آغاز و تا پایان روز جمعه 25 اسفندماه 1396 ادامه خواهد داشت.

 1.  هزینه‌ی ثبت‌نام برای مصاحبه

مصاحبه با دانش­آموز و اولیای ایشان در تمامی مراحل ثبت نام رایگان می‌باشد.

 1.   تاریخ  برگزاری  مصاحبه

مصاحبه­‌ی دانش­‌آموزان ورود به دبستان و اولیای ایشان به ترتیب اولویت ثبت‌­نام روی سایت، با اطلاع قبلی از سوی دبستان انجام می­‌شود که تاریخ آن به صورت تلفنی با اولیای دانش‌­آموز، هماهنگ خواهد شد. (در هنگام مصاحبه، دانش­‌آموز باید مدارک بند 2 را به همراه داشته باشد و حضور پدر و مادر الزامی است.)

 1.  اعلام نتايج قبول­شدگان نهایی

اسامی پذيرفته شدگان نهایی، در همان روز مصاحبه / اردوی آموزشی و یا حداكثر طی دو روز کاری به اطلاع والدین خواهد رسید. بعد از اعلام پذیرفته‌­شدگان، اولیای دانش‌­آموزان در زمان تعیین­‌شده توسط دبستان، فرصت دارند به دبستان مراجعه نموده و با پیش­‌پرداخت مالی، نسبت به ثبت‌­نام اولیه‌ی فرزندشان، اقدام نمایند.

 1.  زمان ثبت‌نام قطعی در دبستان

ثبت‌نام نهایی دانش‌­آموز می­‌بایست، طبق زمان­ اعلام‌شده‌ از سوی دبستان، با تکمیل مدارک ثبت­‌نام، ارایه­ی مدارک پزشکی و انجام کامل تعهدات مالی صورت گیرد، در غیراین­صورت، علی­رغم واریز پیش­‌پرداخت مالی، انصراف از ثبت‌‌نام، تلقی می­‌گردد.

 1.  مکان برگزاری مصاحبه :

مصاحبه در مکان مدرسه انتخاب­ شده توسط اولیا و برای ثبت ­نام در همان مدرسه انجام خواهد شد.

 

 

دبستان دخترانه واله 1 شعبه جلال آل احمد (چهارم، پنجم و ششم):

بزرگراه جلال آل احمد (شرق به غرب)، قبل از چهارراه آریافر، پلاک 307               تلفن: 8- 44257124

دبستان دخترانه واله 2 شعبه جلال آل احمد (اول، دوم و سوم):

بزرگراه جلال آل احمد (شرق به غرب)، بعد از چهارراه آریافر، پلاک 377        تلفن: 44220596 – 44220591 – 2- 44279480

دبستان پسرانه واله شعبه شهرک هما (اول تا ششم):

خیابان اشرفی اصفهانی، روبه­روی تیراژه، خیابان شهید عربشاهی(پارک)، خیابان سیمرغ، روبه­روی سیمرغ 5          تلفن: 35-44257129

دبستان پسرانه واله شعبه قیطریه (اول تا ششم):

بزرگراه صدر، قیطریه، خیابان شهید تواضعی، خیابان چیذر، پلاک 2        تلفن:  22231209 – 22690982 -  22690981

 

تلفن روابط عمومی مؤسسه آموزشی فرهنگی واله:                                                  48350-021

 

شيوه­‌نامه‌ی ثبت‌نام

مرکز تخصصی پیش‌­دبستانی مستقل (دخترانه -  پسرانه)

 شعبه مرزداران

ورودی سال تحصیلی 98-1397

 

ویژه­‌ی نوآموزان پیش دبستانی  (1)  و (2)

 

مرکز تخصصی پيش­‌دبستانی دخترانه - پسرانه غيردولتی واله شعبه مرزداران، در نظر دارد از میان کودکان گروه سنی4 الی 5 سال، برای مقطع پیش‌دبستانی 1 (متولدین نیمه دوم 92 و نیمه اول 93) و نوآموزان گروه سنی 5 الی 6 سال، برای مقطع پیش‌دبستانی 2 (متولدین نیمه دوم 91 و نیمه اول 92)، تعداد محدودی را که حائز شرایط هستند، از طریق مصاحبه، جهت سال تحصیلی جدید، برای آموزش در این مرکز ثبت­‌نام نماید.  

 

 1. شرایط نوآموزان دختر و پسر

نوآموزان باید دارای شرایط ذیل باشند:

الف) معلولیت شنوایی، گفتاری، بینایی و حرکتی نداشته باشند.

ب) تابعیّت و ملیّت ایرانی داشته باشند.

 

 1.  مدارك مورد نياز جهت شرکت در جلسه­‌ی مصاحبه (ردیف­های «ب» تا «د» هنگام مصاحبه ازاولیای نوآموز دریافت و ملاحظه می‌شود.)

الف) یک قطعه عكس 4×3 (برای تکمیل فرم مصاحبه، ضروری است.)

ب) اصل شناسنامه‌ی نوآموز

ج) اصل شناسنامه‌ی پدر و مادر نوآموز

د) اصل کارت ملی پدر و مادر نوآموز

تذکر: مصاحبه­ با نوآموز و اولیای ایشان، بدون ارائه­ی مدارک فوق انجام نخواهد شد.

 

 1.  نحوه‌ي ثبت‌نام در  مصاحبه

ثبت‌نام جهت مصاحبه حضوری، از طريق سايت اينترنتي www.valeh.ir (مراجعه به پیش‌­دبستانی مستقل دخترانه – پسرانه شعبه مرزداران) انجام می‌شود. پس از انجام كامل مراحل ثبت‌نام، تأییدیه­ آن به یکی از شماره تلفن‌­های همراه ثبت‌­شده در سایت، ارسال خواهد شد.

تبصره: تكميل فرم ثبت نام در سايت می بايست كامل و دقيق انجام شود. بخصوص در قسمت شغل پدر و مادر، استفاده ازكلمات كلی مانند: كارمند، آزاد و ... پرهيز شود. بدیهی است مرکز تخصصی پیش­‌دبستانی واله، از نوآموزانی که اطلاعات آن­ها به صورت کامل پر نشده باشد، برای مصاحبه دعوت نخواهد کرد و مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1.  زمان ثبت‌نام برای مصاحبه

از اول اسفندماه، مطابق آیین نامه ثبت نام مجموعه مدارس غیردولتی واله، آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ثبت‌نام، پذیرش ادامه خواهد داشت.

 

 1.  هزینه‌ی ثبت‌نام برای مصاحبه

مصاحبه با نوآموز و اولیای ایشان در تمامی مراحل ثبت نام رایگان می‌باشد.

 

 1.   تاریخ برگزاری  مصاحبه

مصاحبه‌­ی نوآموزان ورود به پیش­‌دبستانی و اولیای ایشان، از نیمه­‌ی دوم فروردین­‌ماه (بعد از تعطیلات نوروزی سال 1397)، به ترتیب اولویت ثبت­‌نام روی سایت، مطابق اطلاع قبلی از سوی مرکز پیش‌­دبستانی، روزهای سه‌­شنبه بعد از ظهر (از ساعت 16 الی 18)، برگزار می­‌شود، که تاریخ آن به صورت تلفنی با اولیای نوآموزان، هماهنگ خواهد شد. (در هنگام مصاحبه، دانش­آموز باید مدارک بند 2 را به همراه داشته باشد و حضور پدر و مادر الزامی است.)

 

 1.  اعلام نتايج قبول­شدگان نهایی

 

اسامی پذيرفته شدگان نهایی، در همان روز مصاحبه و یا حداكثر طی دو روز کاری بعد از انجام مصاحبه به اطلاع والدین خواهد رسید.

بعد از اعلام پذیرفته­‌شدگان، اولیای نوآموزان در زمان تعیین­‌شده توسط مرکز، فرصت دارند به مرکز مراجعه فرموده و با پیش­‌پرداخت مالی، نسبت به ثبت­‌نام اولیه‌­ی فرزندشان، اقدام نمایند.

 

 1.  زمان ثبت‌نام قطعی در مرکز پیش دبستانی

ثبت‌نام نهایی نو‌آموز می­‌بایست، طبق زمان­ اعلام‌شده‌ی مرکز، با تکمیل مدارک ثبت­‌نام، ارایه­ی مدارک پزشکی و انجام کامل تعهدات مالی صورت گیرد، در غیراین­صورت، علی­رغم واریز پیش­‌پرداخت مالی، انصراف از ثبت‌‌نام، تلقی می­گردد.

 

 1.  مکان برگزاری مصاحبه:

مرکز تخصصی پیش دبستانی مستقل (دخترانه-پسرانه) شعبه مرزداران:

بلوار مرزداران(به سمت غرب)- نرسیده به پل یادگار امام-  نبش خیابان فرشتگان یک- پلاک یک             تلفن: 44248637-44247937 - 44248698

 

تلفن روابط عمومی مؤسسه آموزشی فرهنگی واله:             48350-021

 

شيوه­‌نامه‌ی ثبت‌نام

مرکز تخصصی پیش­‌دبستانی پسرانه

 شعبه قیطریه

ورودی سال تحصیلی 98-1397

 

مرکز تخصصی پيش دبستانی پسرانه­‌ی غيردولتی واله شعبه­‌ی قیطریه، در نظر دارد از میان کودکان گروه سنی 5 الی 6 سال، برای مقطع پیش‌دبستانی 2 (متولدین نیمه دوم 91 و نیمه اول 92)،تعداد محدودی را که حائز شرایط هستند، از طریق مصاحبه، جهت سال تحصیلی جدید، برای آموزش در این مرکز ثبت­‌نام نماید.  

 1. شرایط نوآموزان

نوآموزان باید دارای شرایط ذیل باشند:

الف) معلولیت شنوایی، گفتاری، بینایی و حرکتی نداشته باشند.

ب) تابعیّت و ملیّت ایرانی داشته باشند.

 

 1.  مدارك مورد نياز جهت شرکت در جلسه‌­ی مصاحبه (ردیف­‌های «ب» تا «د» هنگام مصاحبه ازاولیای نوآموز دریافت و ملاحظه می‌شود.)

الف) یک قطعه عكس 4×3 (برای تکمیل فرم مصاحبه، ضروری است.)

ب) اصل شناسنامه‌ی نوآموز

ج) اصل شناسنامه‌ی پدر و مادر نوآموز

د) اصل کارت ملی پدر و مادر نوآموز

تذکر: مصاحبه­ با نوآموز و اولیای ایشان، بدون ارائه­ی مدارک فوق انجام نخواهد شد.

 

 1.  نحوه‌ي ثبت‌نام در  مصاحبه

ثبت‌نام جهت مصاحبه حضوری، از طريق سايت اينترنتی www.valeh.ir (مراجعه به پیش‌­دبستان پسرانه واله – شعبه­‌ی قیطریه) انجام می‌شود. پس از انجام كامل مراحل ثبت‌نام، تأییدیه‌ آن به یکی از شماره تلفن‌­های همراه ثبت­‌شده در سایت، ارسال خواهد شد.

تبصره: تكميل فرم ثبت نام در سايت می بايست كامل و دقيق انجام شود. بخصوص در قسمت شغل پدر و مادر، استفاده از كلمات كلی مانند: كارمند، آزاد و ... پرهيز شود. بدیهی است مرکز تخصصی پیش‌­دبستانی واله، از نوآموزانی که اطلاعات آن­ها به صورت کامل پر نشده باشد، برای مصاحبه دعوت نخواهد کرد و مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1. زمان ثبت نام برای مصاحبه

از اول اسفندماه، مطابق آیین نامه ثبت نام مجموعه مدارس غیردولتی واله، آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ثبت‌نام، پذیرش ادامه خواهد داشت.

 

 1.  هزینه‌ی ثبت‌نام برای مصاحبه

مصاحبه با نوآموز و اولیای ایشان در تمامی مراحل ثبت نام رایگان می‌باشد.

 1.   تاریخ  برگزاری  مصاحبه

مصاحبه­‌ی نوآموزان ورود به پیش‌­دبستانی و اولیای ایشان، از هفته­‌ی دوم اسفندماه 1396، به ترتیب اولویت ثبت‌­نام روی سایت، مطابق اطلاع قبلی از سوی مرکز پیش‌­دبستانی، روزهای پنج­شنبه صبح­، برگزار می‌­شود،که تاریخ و ساعت آن به صورت تلفنی با اولیای نوآموزان، هماهنگ خواهد شد. (در هنگام مصاحبه، دانش­‌آموز باید مدارک بند 2 را به همراه داشته باشد و حضور پدر و مادر الزامی است.)

 

 1.  اعلام نتايج قبول­شدگان نهایی

اسامی پذيرفته شدگان نهایی، در همان روز مصاحبه و یا حداكثر طی دو روز کاری بعد از انجام مصاحبه به اطلاع والدین خواهد رسید.

بعد از اعلام پذیرفته­‌شدگان، اولیای نوآموزان در زمان تعیین­‌شده توسط مرکز، فرصت دارند به مرکز مراجعه فرموده و با پیش­‌پرداخت مالی، نسبت به ثبت­‌نام اولیه­‌ی فرزندشان، اقدام نمایند.

 

 1.  زمان ثبت‌نام قطعی در مرکز پیش دبستانی

ثبت‌نام نهایی نو‌آموز می‌­بایست، طبق زمان­ اعلام‌شده‌ی مرکز، با تکمیل مدارک ثبت‌­نام، ارایه‌­ی مدارک پزشکی و انجام کامل تعهدات مالی صورت گیرد، در غیراین­صورت، علی­رغم واریز پیش­‌پرداخت مالی، انصراف از ثبت‌‌نام، تلقی می­‌گردد.

 

 1.  مکان برگزاری مصاحبه:

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه واله شعبه قیطریه:
بزرگراه شهید آیت اله صدر- ابتدای قیطریه – ابتدای خیابان چیذر – روبروی بن بست شیراز – پلاک 2                    تلفن: 2-22690981- 22231209

 

تلفن روابط عمومی مؤسسه آموزشی فرهنگی واله:                                                          48350-021

 

شيوه­‌نامه‌ی ثبت‌نام

دبیرستان‌­های دوره اول­ (دخترانه و  پسرانه)

 کلیه‌­ی شعب تهران و کرج

ورودی سال تحصیلی 98-1397

 

دبیرستان­‌های دوره‌­ی اول دخترانه و پسرانه واله در نظر دارد از بین دانش‌آموزان مستعد و سرآمد ورود به پایه‌های هفتم تا نهم تعداد محدودی را که حائز شرایط هستند از طریق مصاحبه / اردوهای آموزشی و ثبت­‌نام در سایت اینترنتی valeh.ir برای سال تحصیلی جدید، جهت تحصیل در این مدارس ثبت­‌نام نماید.

 

* توجه 1: دانش­ آموزان پایه‌‌ی ششم که در دبستان‌های واله تحصیل می­ کنند و تمایل به ادامه تحصیل در پایه­‌ی هفتم مدارس واله را دارند باید اقدامات لازم را در سایت اینترنتی valeh.ir برای شرکت در مصاحبه انجام دهند.

 

* توجه 2: دانش‌­آموزان پایه­‌های هفتم و هشتم که در دبیرستان­‌های دوره­‌ی اول واله­ تحصیل می­‌کنند، برای ثبت­‌نام در پایه­‌ی بالاتر (برای ورود به پایه­‌های هشتم و نهم) نیازی به ثبت­‌نام در سایت اینترنتی ندارند.  شورای آموزشی انضباطی مدرسه پس از بررسی وضعیت دانش­‌آموز و درصورت احراز شرایط لازم، جهت ثبت­‌نام قطعی از طریق دعوت­نامه کتبی با ولی دانش­‌آموز هماهنگ خواهد کرد. ولی دانش­‌آموز موظف است در زمان تعیین­‌شده نسبت به انجام تعهدات مالی اقدام نماید در غیر این­ صورت انصراف از ثبت­‌نام تلقی شده و مدرسه مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1. شرایط دانش‌­آموزان

الف) دانش­‌آموزان باید در مدارس روزانه‌ی داخل كشور اشتغال به تحصيل داشته و معلولیت شنوایی، گفتاری، بینایی و حرکتی نداشته باشند.

ب) تابعیّت و ملیّت ایرانی داشته باشند.

ج-1) کسب بالاترین سطح در طرح ارزشیابی توصیفی در تمام دروس­(خیلی خوب) در نوبت اول سال تحصیلی جاری و پایه­‌ی تحصیلی سال گذشته برای دانش آموزان ورود به پایه هفتم

ج-2) داشتن حداقل معدل کل 19 و نمره‌ی انضباط 20 در نوبت اول سال تحصیلی جاری و در پايه‌ی تحصيلی سال گذشته برای دانش آموزان ورود به پایه­‌های هشتم و نهم

د) محل سکونت دانش­‌آموز باید در محدوده‌­ی مدرسه انتخابی باشد.

 

 1.  مدارك مورد نياز جهت شرکت در جلسه‌­ی مصاحبه(ردیف­های «ب» تا «ه» هنگام مصاحبه ازاولیای دانش‌­آموز دریافت و ملاحظه می‌شود.)

الف) دو قطعه عكس 4×3

ب) اصل كارنامه‌‌ی نوبت اوّل سال تحصیلی جاری

ج) اصل شناسنامه­‌ی دانش­‌آموز

د) اصل شناسنامه­‌ی پدر و مادر دانش­‌آموز

ه) اصل کارت ملی پدر و مادر دانش­‌آموز

تذکر: مصاحبه با دانش­آموز و اولیای ایشان بدون ارائه­ی مدارک فوق انجام نخواهد شد.

 

 1.  نحوه‌ي ثبت‌نام در  مصاحبه

ثبت‌نام جهت مصاحبه‌­­ی حضوری، از طريق سايت اينترنتی valeh.ir مراجعه به قسمت دبیرستان­‌های دوره­ی اول با توجه جنسیت و شعبه موردنظر انجام می‌شود. پس از انجام كامل مراحل ثبت‌نام، تأییدیه­ آن به یکی از شماره تلفن­‌های همراه ثبت­‌شده در سایت، ارسال خواهد شد.

تبصره: تكميل فرم ثبت نام در سايت مي بايست كامل و دقيق انجام شود. بخصوص در قسمت شغل پدر و مادر، استفاده ازكلمات كلی مانند: كارمند، آزاد و ... پرهيز شود. بدیهی است دبیرستان­‌های دوره­ی اول واله، از دانش­‌آموزانی که اطلاعات آن­ها به صورت کامل پر نشده باشد، برای مصاحبه دعوت نخواهد کرد و مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1.  زمان ثبت‌نام برای مصاحبه

زمان ثبت­‌نام مطابق آیین‌­نامه مجموعه مدارس غیردولتی واله، از اول اسفندماه آغاز و برای شعب تهران تا پایان روز جمعه 25 اسفندماه 1396 و شعبه‌­ی کرج تا پایان روز جمعه 24 فروردین­ماه 1397 ادامه خواهد داشت.

 1.  هزینه‌ی ثبت‌نام برای مصاحبه

مصاحبه با دانش­‌آموز و اولیای ایشان در تمامی مراحل ثبت نام رایگان می‌باشد.

 1.   تاریخ برگزاری  مصاحبه

مصاحبه­‌ی دانش­‌آ‌موزان ورود به دبیرستان دوره­‌ی اول و اولیای ایشان به ترتیب اولویت ثبت­‌نام روی سایت، با اطلاع قبلی از سوی دبیرستان انجام می­‌شود که تاریخ آن به صورت تلفنی با اولیای دانش‌­آموز، هماهنگ خواهد شد. (در هنگام مصاحبه، دانش‌­آموز باید مدارک بند 2 را به همراه داشته باشد و حضور پدر و مادر الزامی است.)

 1.  اعلام نتايج قبول‌­شدگان نهایی

اسامی پذيرفته شدگان نهایی، در همان روز مصاحبه / اردوی آموزشی و یا حداكثر طی دو روز کاری به اطلاع والدین خواهد رسید.

بعد از اعلام پذیرفته­‌شدگان، اولیای دانش‌­آموزان در زمان تعیین­‌شده توسط دبیرستان، فرصت دارند به دبیرستان مراجعه نموده و با پیش‌­پرداخت مالی، نسبت به ثبت­‌نام اولیه­‌ی فرزندشان، اقدام نمایند.

 

 1.  زمان ثبت‌نام قطعی در دبیرستان

ثبت‌نام نهایی دانش­‌آموز می­‌بایست، طبق زمان­ اعلام‌شده‌ از سوی دبیرستان، با تکمیل مدارک ثبت­‌نام، ارایه‌­ی مدارک پزشکی و انجام کامل تعهدات مالی صورت گیرد، در غیراین­صورت، علی­رغم واریز پیش‌­پرداخت مالی، انصراف از ثبت‌‌نام، تلقی می­‌گردد.

 

 1.  مکان برگزاری مصاحبه :

مصاحبه در مکان مدرسه انتخاب‌ ­شده توسط اولیا و برای ثبت­‌نام در همان مدرسه انجام خواهد شد.

الف) شعب تهران:

دبیرستان دوره­ی اول دخترانه شعبه صادقیه:

اتوبان شیخ‌فضل‌الله نوری (شمال به جنوب)- نرسیده به پل ستارخان- خیابان سازمان آب نرسیده به مسجد شهدا - پلاک 73                  تلفن: 8-44253907- 44253921

 

دبیرستان دوره­ی اول پسرانه شعبه شهرک هما:

بزرگراه اشرفی‌اصفهانی(جنوب به شمال)- روبه‌روی تیراژه- خیابان عربشاهی(پارک) - شهرک‌همای جنوبی- خیابان سیمرغ- روبه‌روی سیمرغ 5      تلفن:35-44257129

 

دبیرستان دوره­ی اول پسرانه شعبه دریاچه چیتگر:

بزرگراه شهید خرازی (غرب به شرق)، ورودی میدان ساحل، نبش خیابان نیما یوشیج                تلفن: 3-48351600

 

ب) کرج:

دبیرستان دوره­ی اول دخترانه شعبه عظیمیه:

کرج، عظيميه، بلوار استقلال، 45 متري كاج، پلاك 37       تلفن: 3-32549950(026)

 

 

تلفن روابط عمومی مؤسسه آموزشی فرهنگی واله:                      48350-021

 

 

شيوه‌­نامه‌ی ثبت‌نام

دبیرستان­‌های دوره دوم (دخترانه و  پسرانه)

شعبه سعادت‌­آباد شعبه دریاچه چیتگر

ورودی سال تحصیلی 98-1397

دبیرستان­‌های دوره‌­ی دوم دخترانه و پسرانه واله در نظر دارد از بین دانش‌آموزان مستعد و سرآمد ورود به پایه‌های دهم تا دوازدهم در رشته‌­های ریاضی فیزیک و علوم تجربی تعداد محدودی را که حائز شرایط هستند از طریق آزمون و مصاحبه و ثبت‌­نام در سایت اینترنتی valeh.ir برای سال تحصیلی جدید، جهت تحصیل در این مدارس ثبت‌­نام نماید.

 

* توجه 1: دانش‌­آموزان پایه‌­ی نهم که در دبیرستان‌­های دوره­‌ی اول واله تحصیل می‌­کنند و تمایل به ادامه تحصیل در پایه­‌ی دهم مدارس واله را دارند باید اقدامات لازم را در سایت اینترنتی valeh.ir برای شرکت در مصاحبه انجام دهند و میانگین نمرات آزمون­‌های دلفین، معیار قبولی علمی دانش‌آموزان خواهد بود.

 

* توجه 2: دانش‌­آموزان پایه­‌های دهم و یازدهم که در دبیرستان­‌های دوره­‌ی دوم واله­ تحصیل می­‌کنند، برای ثبت­‌نام در پایه­‌ی بالاتر (برای ورود به پایه­‌های یازدهم و دوازدهم) نیازی به ثبت­‌نام در سایت اینترنتی ندارند.  شورای آموزشی انضباطی مدرسه پس از بررسی وضعیت دانش­‌آموز و درصورت احراز شرایط لازم، جهت ثبت­‌نام قطعی از طریق دعوت­نامه کتبی با ولی دانش­‌آموز هماهنگ خواهد کرد. ولی دانش­‌آموز موظف است در زمان تعیین­‌شده نسبت به انجام تعهدات مالی اقدام نماید در غیر این­ صورت انصراف از ثبت­‌نام تلقی شده و مدرسه مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1. شرایط دانش­‌آموزان

الف) دانش‌­آموزان باید در مدارس روزانه‌ی داخل كشور اشتغال به تحصيل داشته و معلولیت شنوایی، گفتاری، بینایی و حرکتی نداشته باشند.

ب) تابعیّت و ملیت ایرانی داشته باشند.

ج) داشتن حداقل معدل کل 18 و نمره‌­ی انضباط 20 در نوبت اول سال تحصیلی جاری و پایه­‌ی تحصیلی سال گذشته 

د) محل سکونت دانش­‌آموز باید در محدوده‌­ی مدرسه انتخابی باشد.

 

 1.  مدارك مورد نياز جهت شرکت در جلسه­‌ی مصاحبه (ردیف­‌های «ب» تا «ه» هنگام مصاحبه از اولیای دانش­‌آموز دریافت و ملاحظه می‌شود.)

الف) دو قطعه عكس 4×3

ب) اصل كارنامه‌‌ی نوبت اوّل سال تحصیلی جاری

ج) اصل شناسنامه­‌ی دانش­‌آموز

د) اصل شناسنامه‌­ی پدر و مادر دانش‌­آموز

ه) اصل کارت ملی پدر و مادر دانش‌­آموز

تذکر: مصاحبه با دانش‌­آموز و اولیای ایشان بدون ارائه­ی مدارک فوق انجام نخواهد شد.

 

 1.  نحوه‌ی ثبت‌نام در آزمون علمی و مصاحبه

ثبت‌نام جهت شرکت در آزمون علمی و مصاحبه‌­­ی حضوری، از طريق سايت اينترنتی valeh.ir مراجعه به قسمت دبیرستان­‌های دوره‌­ی دوم با توجه جنسیت و شعبه موردنظر انجام می‌شود. پس از انجام كامل مراحل ثبت‌نام، تأییدیه­‌ آن به یکی از شماره تلفن­‌های همراه ثبت ­شده در سایت، ارسال خواهد شد.

تبصره: تكميل فرم ثبت نام در سايت مي­‌بايست كامل و دقيق انجام شود. بخصوص در قسمت شغل پدر و مادر، استفاده ازكلمات كلی مانند: كارمند، آزاد و ... پرهيز شود. بدیهی است دبیرستان­‌های دوره‌­ی دوم واله، از دانش­‌آموزانی که اطلاعات آن­ها به صورت کامل پر نشده باشد، برای شرکت در آزمون و مصاحبه دعوت نخواهد کرد و مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

 1.  زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون علمی و مصاحبه

زمان ثبت­‌نام مطابق آیین­‌نامه مجموعه مدارس غیردولتی واله، از اول اسفندماه آغاز و تا پایان روز جمعه 7 اردیبهشت­‌ماه 1397 ادامه خواهد داشت.

 

 1.  هزینه‌ی ثبت‌نام برای شرکت در آزمون علمی و مصاحبه

آزمون و مصاحبه برای دانش‌­آموزان و اولیای ایشان در تمامی مراحل ثبت نام رایگان می‌باشد.

 

 1.   تاریخ برگزاری آزمون علمی و مصاحبه

تاریخ برگزاری آزمون علمی روز پنج­شنبه 20 اردیبهشت­‌ماه 1397 می‌­باشد و تاریخ مصاحبه‌­ی دانش‌­آموزان ورود به دبیرستان دوره­‌ی دوم و اولیای ایشان درصورت قبولی در آزمون علمی، با اطلاع قبلی از سوی دبیرستان انجام می­‌شود که تاریخ آن به صورت تلفنی با اولیای دانش‌‌آموز، هماهنگ خواهد شد.

 

 1.  تاریخ و مکان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون (هنگام دریافت کارت، دانش‌­آموز باید یک قطعه عکس 4×3 به همراه داشته باشد.)

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی از تاریخ یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 الی سه­‌شنبه 18 اردیبهشت 1397 در مکان مدرسه انتخاب­ شده توزیع خواهد شد.

 

 1.  اعلام نتايج قبول­‌شدگان نهایی

از دانش‌­آموزانی که در آزمون علمی نمره­‌ی قبولی را کسب نموده­‌اند، جهت مصاحبه دعوت خواهد شد و اسامی پذيرفته شدگان نهایی، در همان روز مصاحبه و یا حداكثر طی دو روز کاری به اطلاع والدین خواهد رسید. (در هنگام مصاحبه، دانش­‌آموز باید مدارک بند 2 را به همراه داشته باشد و حضور پدر و مادر الزامی است.)

بعد از اعلام پذیرفته­‌شدگان، اولیای دانش‌­آموزان در زمان تعیین­ شده توسط دبیرستان، فرصت دارند به دبیرستان مراجعه نموده و با پیش‌­پرداخت مالی، نسبت به ثبت‌­نام اولیه‌­ی فرزندشان، اقدام نمایند.

 

 1.  زمان ثبت‌نام قطعی در دبیرستان

ثبت‌نام نهایی دانش­‌آموز می‌­بایست، طبق زمان­ اعلام‌شده‌ از سوی دبیرستان، با تکمیل مدارک ثبت‌­نام، ارایه­‌ی مدارک پزشکی و انجام کامل تعهدات مالی صورت گیرد، در غیراین­صورت، علی­رغم واریز پیش­‌پرداخت مالی، انصراف از ثبت‌‌نام، تلقی می­گردد.

 

 1.  مواد امتحانی

مواد امتحانی آزمون علمی پایه­‌ی دهم: کلیه­‌ی دروس پایه‌­ی نهم

مواد امتحانی آزمون علمی پایه­‌ی یازدهم: کلیه‌­ی دروس پایه­‌ی دهم

مواد امتحانی آزمون ورودی علمی دوازدهم: کلیه­‌ی دروس پایه‌­ی یازدهم

* توجه: آزمون برای كليه‌ی پايه‌ها به صورت سؤالات چهارگزینه‌ای بوده و دارای نمره­‌ی منفی می­‌باشد.  

 

 1.  مکان برگزاری آزمون علمی و مصاحبه :

آزمون علمی و مصاحبه در مکان مدرسه انتخاب­‌شده توسط اولیا و برای ثبت‌­نام در همان مدرسه انجام خواهد شد.

 

 

دبیرستان دوره‌­ی دوم دخترانه شعبه سعادت­‌آباد: سعادت­‌آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان دهم، پلاک 13    تلفن: 22070699 – 26760416

دبیرستان دوره­‌ی دوم پسرانه شعبه دریاچه چیتگر: بزرگراه شهید خرازی (غرب به شرق)، ورودی میدان ساحل، نبش خیابان نیما یوشیج   تلفن: 3-48351600

 

تلفن روابط عمومی مؤسسه آموزشی فرهنگی واله:                          48350-021

 

بخش ۲ از ۵ اطلاعات فردی

اطلاعات تحصیلی : مرحله ۳ از ۵

آدرس و اطلاعات تماس: مرحله ۴ از ۵تایید موارد ثبت شده : مرحله ۵ از ۵

مدرسه مورد نظر
نام
نام خانوادگی
نام پدر
کد ملی
تاریخ تولد
جنسیت
پایه
رشته
مدرسه فعلی
تلفن ثابت
تلفن پدر
تلفن مادر
تلفن اضطراری
آدرس
شغل پدر
شغل مادر
تحصیلات پدر
تحصیلات مادر

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی فرهنگی واله است.